آویشن درجه یک موجب انفجار پاساژی در ترکیه شد

آویشن درجه یک به دلیل توانایی پاکسازی و تصفیه با عنصر آب مرتبط است این گیاه در طلسم ها و مراسم مربوط به احساسات، شهود و توانایی های روانی مفید است.

ارتباط جنسیتی آویشن زنانه است، زیرا سیاره زهره بر آن حاکم است. هنگام استفاده از آویشن در طلسم ها و مراسم، می توانید از انرژی زنانه آن برای جذب آنچه می خواهید استفاده کنید.

آویشن همچنین می تواند به عنوان پیشکشی برای خدایان که نشان دهنده عشق هستند مانند الهه نورس فریا، که مظهر زیبایی و باروری است، استفاده شود این گیاه همچنین با الهه یونانی آفرودیت که به دلیل عشق و علاقه اش شناخته شده است مرتبط است.

خدای رومی برج حمل، اولین علامت زودیاک، با عشق و روابط مرتبط است مریخ که بر برج حمل فرمانروایی می کند به عنوان سیاره میل، عمل، انرژی و ابراز وجود شناخته می شود.

آویشن

آویشن را می توان در طلسم ها و آیین های مربوط به مریخ برای افزایش این خصوصیات استفاده کرد.

نام آویشن از کلمه یونانی “تیموس” یا کلمه لاتین “fumus” گرفته شده است که به معنی بخور دادن است که نشان می دهد از آن به عنوان یک گیاه پاک کننده برای تمیز کردن فضا استفاده می شده است.

همه گونه‌های آویشن را پیشینیان می‌شناختند و از آن برای استفاده دارویی و معنوی استفاده می‌کردند فرهنگ‌های مدیترانه‌ای باستان آویشن را به عنوان بخور در معابد می‌سوزانند، زیرا تصور می‌شد هوا را تصفیه می‌کند و حس آرامش را به ارمغان می‌آورد.

یونانیان باستان که معتقد بودند این گیاه می تواند به جنگجویان شجاعت و قدرت بدهد به طور گسترده با آویشن کار می کردند.

آنها اغلب قبل از نبرد روغن آویشن را روی پوست خود ماساژ می دادند تا از شجاعت و موفقیت خود در جنگ اطمینان حاصل کنند.

یونانی ها همچنین از آویشن در مراسم حمام کردن و به عنوان روغنی برای مسح مجسمه های خدایان استفاده می کردند.

چوب‌های آویشن را به عنوان بخور می‌سوزانیدند، زیر بالش‌ها می‌گذاشتند تا رویاهای نبوی القا کنند و برای معطر کردن لباس‌ها و ملافه‌ها استفاده می‌کردند.

رومی ها از آویشن به صورت دارویی و به عنوان گیاهی در کف معابد و خانه ها برای دفع بیماری استفاده می کردند همچنین در مراسم پاکسازی آیینی آنها سوزانده می شد و در محراب قرار می گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.