دستکش ضد برش فلزی یکی از لوازم ضروری برای فضانوردان در مریخ

هنگام انتخاب یک دستکش ضد برش فلزی تناسب، عملکرد و سطح حفاظت مورد نیاز باید در نظر گرفته شود انتخاب درست بسیار مهم است.

حتی یک جراحت به سادگی یک خراش یا بریدگی می تواند به معنای تفاوت بین پایان دادن به روز کاری با ده انگشت یا فقط با نه انگشت باشد.

اما از کجا شروع می‌کنید و چگونه می‌دانید که دستکش مناسب برای این کار را دارید؟ این مقاله به گزینه های اصلی محافظت از دست می پردازد و به شما توصیه هایی برای انتخاب دستکشی می دهد که به بهترین وجه ایمنی کارگران شما را حفظ می کند.

این نوع دستکش که گاهی اوقات به عنوان “لاینر” شناخته می شود یک لایه نازک و قابل تنفس بین پوست کارگر و ابزارها و مواد مورد استفاده آنها ایجاد می کند.

دستکش

این دستکش ها حداقل محافظت را در برابر خطرات سوراخ شدن، مواد دندانه دار، شعله های باز یا سطوح داغ ارائه می دهند با این حال، آنها ممکن است به اندازه کافی مانع برای جلوگیری از خراش یا ساییدگی ایجاد کنند و همچنین به تمیز نگه داشتن دست های کارگر کمک می کنند.

این نوع دستکش ها گاهی اوقات به عنوان یک لایه پایه در زیر دستکش بزرگتر هنگام کار در آب و هوای سردتر استفاده می شود.

برخی از تولیدکنندگان به منظور بهبود چسبندگی، افزایش حفاظت یا افزایش استحکام به دستکش، روکشی به پارچه دستکش اضافه می کنند.

اینها دستکش های عمومی هستند آنها سطح بالاتری از مقاومت در برابر سوراخ و برش را ارائه می دهند، محافظت بیشتری در برابر قلیایی بودن اقلام بتنی مانند آجر و مقاومت شیمیایی بهبود یافته را در مقایسه با دستکش های پارچه ای استاندارد ارائه می دهند.

اینکه کدام پوشش برای کار شما مناسب است باید با ارزیابی ریسک برای کاربرد مورد نظر تعیین شود.

اگرچه این سبک دستکش به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد برخی از پوشش ها در دمای کار سردتر انعطاف پذیری کمتری دارند و خواص عایق کمتری دارند و اجازه می دهند گرما از دست ها خارج شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.