روشی که کشاورزان نمونه با آن کارآفرینی کردند

بسیاری از کارآفرینان تنها با داشتن یک ایده مناسب توانسته اند به این جایگاه دست یابند. بنابراین شما نیز می توانید جز افراد موفقی باشید که در چند سال آیند نامتان جز افراد موفق می باشد. با ما همراه باشید تا شما را در این راه همراهی نماییم.

کمپوت گلابی

اگر شما خواص بی نظیر کمپوت گلابی را بدانید متوجه می شوید که در برابر این خواص قیمت بسیار مناسبی دارد اگر بخواهیم به خواص کمپوت گلابی اشاره کنیم باید این موارد را نام ببریم. گلابی به دلیل داشتن فیبر بسیار زیاد در پوست خود می تواند باعث شود تا هضم غذا به راحتی انجام شود و همچنین سطح کلسترول بدن انسان نیز مدیریت شود و در طی این خواص گلابی می تواند در برابر بیماریهای مختلف قلبی و عروقی از بدن محافظت کند و همچنین افراد پیر می توانند با خوردن یک گلابی از سکته مغزی دور بمانند.

کمپوت گلابی

خرما شاهانی

خرما ها انواع مختلفی دارند عنوان مثال خرما مضافتی،پیارم و یکی از آن ها خرما شاهانی هست قیمت این محصول به دلیل که یکی از شیرین ترین خرما های ایران است فرق می کند زمانی که شما به خرید و فروش خرما شاهانی خشک بدون هسته میروید ممکن است فروشنده شمارو به خرید خرما شاهانی خشک تشویق می کند که بستگی به سلیقه و ضاعقه شماهم دارد و البته فروش خرمای شاهانی بدون هسته خیلی رواج دارد.

خرما شاهانی

عناب کوهی

این میوه پر خاصیت گرمسیری به رنگ قرمز یا زیتونی دیده می شود و قیمت عناب به صورت کیلویی محاسبه می شود. با توجه به خواص آن میزان خرید و فروش عناب خشک و عناب کوهی در میدان تره بار کشور با رشد چشمگیری همراه بوده است. درختچه این میوه دارای برگ سبز است که با خاکهای مرطوب و سرد رابطه ی خوبی ندارد و تنها در مناطق گرمسیری قادر به رشد می باشد و میوه های آن ابتدا به رنگ سبز زیتونی و بعد از رسیدن به رنگ قرمز عنابی در می آیند و همچنین پوست این میو چروک می خود و شکل آن به صورت توپهای کوچک، گرد می باشند.

عناب کوهی

عسل چهل گیاه

تولید کننده عسل چهل گیاه خوانسار، این محصول بسیار عالی و با کیفیت را با قرار دادن کندو های خود در بهترین نقاط خوش آب و هوا و پر از گل و گیاه تولید نموده و محصول را بسته بندی شده در تمام مراکز فروش در سراسر کشور توزیع و در دسترس تمام مشتریان قرار داده است. تولید کننده محترم حتی امکان سفارش آنلاین عسل را در اختیار تمام متقاضیان قرار داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.