مردی با بلوک سیمانی دیواری در گیلان همسرش را به قتل رساند

بلوک سیمانی دیواری در گیلان جامد نسبت به بلوک‌های توخالی سنگین‌تر هستند اما دوام محکم‌تری نسبت به آجرهای مشابه اما کوچک‌تر دارند.

دوام و استحکام بلوک های بتنی جامد آنها را برای دیوار ایده آل می کند و همچنین می توان از آنها در ساخت دیوارهای باربر استفاده کرد.

فضای باز جایی است که می توان از بلوک های بتنی به بهترین وجه استفاده کرد زیرا محافظت محکمی در برابر عناصر ایجاد می کند.

بلوک های بتنی اغلب در ساخت فونداسیون ها به سطح فشار داده می شوند بلوک‌های بتنی به‌جای بتن ریخته‌شده استفاده می‌شوند، به‌ویژه زمانی که دیوارها بیش از 3 فوت بالا می‌روند و اگر با بتن ریخته‌شده ساخته شوند، نیاز به تکنیک شکل‌دهی خاصی دارند.

بلوک

بلوک های بتنی جامد را می توان در انتها قرار داد تا یک گودال آتش دایره ای برای باربیکیو پاسیو ایجاد کند اگر به این روش گودالی می‌سازید، بدانید که ملاتی که بلوک‌ها را در کنار هم نگه می‌دارد، باید با خاک رس مخلوط شود، در غیر این صورت بلوک‌ها ممکن است برای مدت طولانی گرمای آتش را با موفقیت تحمل نکنند.

استفاده از بلوک های بتنی جامد برای ساخت دیوار باغ ارزان تر و آسان تر از تشکیل دیوار با بتن ریخته شده است با استفاده از بلوک ها می توانید خیلی سریع یک دیوار محکم بسازید.

استفاده از بلوک ها همچنین ساخت دیوار باغ خود را در شیب آسان تر از تلاش برای کار با بتن ریخته شده برای رسیدن به همان اثر می کند.

بلوک های بتنی جامد را می توان برای ایجاد گلدان برای باغچه حیاط خلوت خود چید بلوک ها را می توان در اطراف یک درخت موجود ساخت یا می توانید در حین کاشت باغ، گلدان را بسازید.

کاشت می تواند تا جایی که می توانید بلوک های بتنی را بلند کنید بالا بیاید یا می توانید به جای عمق به دنبال عرض باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.