مردی با فروش کفش جردن سایز ۴۲ زندانی ها را آزاد کرد

حتی خانم ها هم به یک جفت کفش جردن سایز ۴۲ مخصوص خودشان نیاز دارند آنها به طور ویژه برای راحتی، ایمنی و سبک طراحی شده اند و برای کسانی که به دنبال یک PPE سخت و در عین حال زنانه هستند عالی هستند.

علاوه بر این، این کفش جردن سایز ۴۲ برای خانم‌ها برای خانم‌های شاغل در ساختمان‌سازی و مهندسی پاک‌های پنجه استیل زنانه و بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها کفش‌های سفید بدون لغزش در دسترس است بنابراین، مقاومت در برابر لغزش و آستر مشبک راحت از جمله ویژگی های اضافه شده آن برای جلوگیری از خستگی پا است.

آخرین و نه کم اهمیت ترین، Boxter کفش های ایمنی خود را برای تخلیه الکترواستاتیک زنانه (ESD) برای محیط های الکتریکی و فرار ایمن ساخته است.

باکستر یک تامین کننده مشهور کفش ایمنی سبک وزن در مالزی است برخلاف سایرین، باکستر فناوری های عمیق را با طراحی کاربردی ترکیب کرده است تا نهایت راحتی و ایمنی را داشته باشد.

کفش

چکمه های ایمنی با وزن سبک به اندازه کافی برای محافظت از پاها قوی هستند و در عین حال وزن کمی دارند تا از حرکات طبیعی پوشنده پشتیبانی کنند از سوی دیگر کفش جردن سایز ۴۲ سنگین ممکن است محکم تر و محکم تر به نظر برسند اما در واقع، فشار بیش از حد باعث آسیب به پا می شود.

نگران سرپوش فولادی نباشید، باکستر پنجه کامپوزیت را ابداع کرده است تا سبک‌تر و نازک‌تر باشد اما ایمنی و راحتی به هیچ وجه به خطر نمی‌افتد.

اکثر کارگران ترجیح می دهند برای انعطاف پذیری و راحتی خود از نیم بوت یا کفش جردن سایز ۴۲ برش میانی استفاده کنند این چکمه‌های کار سبک وزن، جدا از مد شیک، کار در محیط‌های صنعتی سخت را به یک تکه کیک تبدیل می‌کند.

به همین دلیل است که Boxter خطی از بهترین کفش جردن سایز ۴۲ مانند چکمه های کار با پنجه فولادی، کفش هایی با کفی مقاوم در برابر سوراخ شدن، چکمه های ضد لغزش در میان سایر کفش های سنگین دارد.

حوادث لغزش و سقوط ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد، به خصوص در محیط های لغزنده و چرب مناسب برای کسانی که به دنبال کفش کار رستوران هستند بنابراین کفش های ضد لغزش برای جلوگیری از وقوع این حوادث در محل کار ضروری است.

به همین دلیل است که باکستر کفش جردن سایز ۴۲ را طراحی کرده است که بهترین عملکرد را روی زمین های مرطوب و روغنی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.