پیرمردی با فروش ارده کرم کنجد میلیاردر شد

ارده کرم کنجد حاوی ترکیباتی است که ممکن است به محافظت از کبد و کلیه شما در برابر آسیب کمک کند این اندام ها مسئول حذف سموم و مواد زائد از بدن شما هستند.

یک مطالعه بر روی 46 فرد مبتلا به دیابت نوع 2 نشان داد که کسانی که روغن کنجد را به مدت 90 روز مصرف کردند، در مقایسه با گروه کنترل، عملکرد کلیه و کبد را بهبود بخشیدند.

علاوه بر این، یک مطالعه لوله آزمایشی مشاهده کرد که عصاره دانه کنجد از سلول های کبد موش در برابر فلزی سمی به نام وانادیوم محافظت می کند.

علاوه بر این، یک مطالعه روی جوندگان نشان داد که مصرف دانه کنجد عملکرد بهتر کبد را بهبود می بخشد باعث افزایش چربی سوزی و کاهش تولید چربی در کبد می شود و در نتیجه به طور بالقوه خطر ابتلا به بیماری کبد چرب را کاهش می دهد.

ارده

در حالی که ارده کرم کنجد برخی از این ترکیبات مفید را فراهم می‌کند، حاوی مقادیر کمتری نسبت به عصاره‌های دانه کنجد و روغن‌های مورد استفاده در این مطالعات است.

ارده کرم کنجد را به راحتی به رژیم غذایی خود اضافه کنید. می توانید آن را به صورت آنلاین و در اکثر فروشگاه های مواد غذایی خریداری کنید.

به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده هوموس شناخته شده است اما همچنین یک اسپری مستقل یا دیپ عالی برای نان پیتا، گوشت و سبزیجات ایجاد می کند.

توصیه ها برای مدت زمان نگهداری ارده کرم کنجد تازه متفاوت است، اما اکثر وب سایت ها ادعا می کنند که می توان آن را تا یک ماه در یخچال نگهداری کرد.

روغن های طبیعی موجود در آن ممکن است در حین نگهداری جدا شوند، اما با هم زدن ارده کرم کنجد قبل از استفاده به راحتی می توان آن را برطرف کرد.

ارده کرم کنجد نیز یک گزینه است برای تهیه آن، مرحله اول دستور غذا را حذف کنید با این حال برخی تحقیقات نشان می‌دهد که برشته کردن دانه‌های کنجد، مزایای تغذیه‌ای آن‌ها را افزایش می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.